Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Poczytaj o Cookies

BLACKROLL® TRAINER BAG

Wysyłka w 24h!

Więcej szczegółów

134,99 zł

+ koszty wysyłki

DOSTĘPNY (wysyłka w ciągu 24h)
masz pytania?
kontakt ze specjalistą
tel. 690 55 25 24

Blackroll® TRAINER BAG

BLACKROLL® Trainer Bag została stworzona z myślą o transporcie i przechowywaniu sprzętu BLACKROLL®.

BLACKROLL® Trainer Bag mieści dokładnie 10 rolek BLACKROLL®: STANDARD / MED / PRO / GROOVE lub GROOVE PRO.

Długość ramion BLACKROLL® Trainer Bag została zaprojektowana tak, aby można było ją nosić wygodnie na plecach i na ramieniu.

BLACKROLL® Trainer Bag to świetne rozwiązanie dla Trenerów, Rehabilitantów oraz Sportowców używających rolek BLACKROLL®

SPECYFIKACJA :

- wymiary torby: 75cm x 31cm x 31cm
- waga: 650 g
- materiał: 600D polyester, powlekane wnętrze

zobacz również
 • BLACKROLL® Mini to kompaktowy model BLACKROLL® do szczegółowego automasażu małych grup mięśniowo-ścięgnistych. Gładka powierzchnia BLACKROLL® Mini służy do intensywnej regeneracji i rozluźniania mięśniowo-powięziowego wybranych partii ciała. Stworzona do głębokiej i efektywnej relaksacji stóp, łydek, ramion, przedramion i dłoni.

  od 44,99 zł
 • BLACKROLL® Ball to piłki do ucisku i precyzyjnego automasażu wybranych partii ciała. Rekomendowane, jako wykończenie pracy na klasycznej rolce. Dostępne w dwóch rozmiarach jednej twardości – Ø 8 cm i Ø 12 cm w celu punktowej i dogłębnej relaksacji mięśni i powięzi.

  od 54,99 zł
 • BLACKROLL® Med to terapeutyczny model BLACKROLL® najniższej twardości. Jego gładka powierzchnia służy do kompleksowej regeneracji i rozluźniania mięśniowo-powięziowego całego ciała. Z wykorzystaniem BLACKROLL® Med uzyskasz efekt zmniejszenia bolesności i napięcia mięśniowego.

  139,99 zł
 • Wyżłobiona powierzchnia BLACKROLL® Groove Pro służy do pobudzenia tkanek mięśniowo-powięziowego poprzez uzyskanie naturalnego efektu wibracji. Automasaż z wykorzystaniem BLACKROLL® Groove Pro stymuluje wzrost krążenia krwi, przepływu limfy i odpływu toksyn. przygotowuje i rozgrzewa duże grupy mięśniowe do wysiłku fizycznego.

  169,99 zł