Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia zindywidualizowanych usług oraz tworzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach Twojej przeglądarki. Poczytaj o Cookies

Codzienne z Blackroll

Codzienne korzystanie: rozgrzewka przed treningiem i rozluźnienie po treningu

Korzystając z Blackroll przed i po treningu lub jako gimnastykę na początek dnia, polepszysz nie tylko swoją wydajność sportową, ale również swoją posturę. Dzięki Blackroll odczujesz ogólną poprawę samopoczucia poprzez doświadczenie ulgi w bólu i sztywności.

Rollery Blackroll

Wraz z Blackroll możliwe jest wykonywanie ćwiczeń mających na celu: pracę nad balansem, stabilizację i dodatkowo mobilizację ciała. Aby to osiągnąć Blackroll produkuje różnorodne przyrządy do rolowania ciała, dzięki którym korzystając z własnego ciężaru i siły ciała możesz zarówno przygotować, jak i zregenerować układ mięśniowy, a także polepszyć cyrkulację krwi w organizmie. Poprawiając krążenie krwi nie tylko się rozgrzejesz, ale również usprawnisz przepływ tlenu i bogatej w substancje odżywcze krwi, co usprawni pracę serca, tętnic i mięśni.
Również twoja skóra, która odzwierciedla poziom energii i zdrowia, doceni korzyści płynące ze zwiększenia krążenia krwi, które przyspieszy przemianę termiczną resztek i toksyn wydalanych przez komórki. W skrócie: pomoże Ci wyglądać i czuć się zdrowiej!

Dlaczego warto używać Blackroll?

  • Wspomaga wzrost gibkości, mobilności i wydajności układu mięśniowego
  • Zapobiega bólom mięśniowym i pomaga uniknąć typowych kontuzji i uszkodzeń mięśni w skutek przetrenowania?
  • Wspomaga regenerację mięśni i wzrost krążenia krwi
  • Polepsza posturę poprzez pracę nad balansem, a także wzmacnia mięśnie głębokie
  • Stymuluję krążenie bogatej w substancje odżywcze krwi polepszając wygląd skóry i zmniejszając celulit
  • Materiał, z którego wykonany jest Blackroll jest wodoodporny, lekki (150g, wersja standardowa), łatwy do czyszczenia.
  • Blackroll jest kompaktowy i poręczny. Świetnie nadaje się do podróży
  • Blackroll produkowany jest w Niemczech za pomocą energii efektywnej, w 100% wolny od chemikaliów i w 100% zdatny do recyklingu.


Z pomocą niewielkiego wysiłku, Blackroll aktywnie przyczyni się do uzyskania dobrej kondycji, większej wydajności organizmu i lepszego samopoczucia.

Wypróbuj Blackroll i sam się przekonaj, jak za sprawą niewielkiego wysiłku widocznie wpłynie na polepszenie twojej kondycji fizycznej, wydajności organizmu i ogólnego samopoczucia